Skip to main content

Armoire de Feu Intérieur


Armoires d'incendie intérieur , armoires d'incendie aident les gens à leur emplacement initial. Dans ce cabinet que de nombreux équipements et outils sont disponibles , qui peuvent être remarqué dans le bâtiment lors d'un incendie et devrait être mis en place facilement accessibles.

Dış rengi kırmızı olan yangın söndürme ürünü, olası sis ve duman içinde kolaylıkla ayırt edilip hemen kapağını açarak hortumu ile basınçlı su verilmesi sayesinde yangının daha etkili bir şekilde söndürülmesi için özel bir yapımla sunulmaktadır.

Kırmızı rengi binanın iç rengi ne olursa olsun sabit kalmakta ve yapılan araştırmalara göre insanların bu rengi görmesi, olası yangın anında müdahale için gerekli tertibatın sistem içinde olduğunu algılamasına neden olmaktadır.

Yapıların iç kısımları için özel üretilen bu ürünümüz, tüplü veya tüpsüz olarak yassı hortumlu yapısı ile en çok tercih edilen yangın dolabı içinde yer alır. Yangın durumlarını önceden analiz edebilen firma saha çalışanlarımız 20 metre ile 30 metre arasında uzayabilen hortumları ile ürünü yapıların iç dizaynlarına göre birden fazla yere koyabilmektedir.

Yasal zorunluluk olarak da bulunması gereken yangın dolapları, bizlerin uzmanlığı ile sadece prosedür olarak değil işini yapan araç ve gereçler ile yangın anında can güvenliğini ve eşyaları korumak için tasarlanmaktadır. Bizlerin amacı daha çok ürün satmaktan ziyade her müşterimizin yangın durumlarında bilinçlenmesi ve uygun fiyatları ile kendilerini bu olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olmasıdır.

Yangın Dolabı Yönetmeliği

Bina içi yangın dolabı çeşitleri içinde hem kullanışlılığı hem de içerik özellikleri ile gerekli olan standart malzemeleri barındırmaktadır.

Ürün içerikleri yapıların tiplerine göre değişmekte ve içinde su püskürten hortumları ile birlikte yangın tüplerinin de olması söz konusu olabilmektedir. Bu seçenek yangına müdahale edebilecek olan kişi sayısına bağlı olarak ve ortam içinde bulunan kişilerin ve eşyaların niteliklerine göre değişmektedir.

Birden fazla kişinin yangın anında söndürme eğiliminde olması çift makaralı yangın hortumlarının dolap içinde yer almasını sağlamaktadır. Uzman ekibimiz bina içinde sürekli olarak bulunan kişilerden söndürme işinde görev alabilecek olan bireyleri belirleyerek yangın söndürme konusunda kısa ve açıklayıcı eğitimler sunmaktadır.

Yangın dolabının içinde bulunan tüm ekipmanlar özel bir kontrolden geçirilmek olup dünya standartlarında bir kalite ile uzun bekleme sürelerine rağmen son kullanım günlerinden bir gün önce bile ihtiyaç duyulduğunda en iyi sonucu verebilecek kalitede yer almaktadır.

Yangın dolabı yönetmeliği kapsamında incemeler yapıldığında bulundurulması zorunlu olan yangın dolapları, hayat ve mal kurtarmak üzerine gelişen ürünlerden oluşur. Sadece gerekli zorunluluklar için değil gerçekleşme riski yüksek olan yangınlar da can kaybını ve hasarı en düşük değerler de tutabilmek için sizlere sunulmaktadır. 

  • Inscrivez-vous pour obtenir les dernières mises à jour
Depuis 2007, Eksel contribue à la croissance et le développement du secteur dans l'industrie de la sécurité incendie avec un large éventail de produits et services.

Informations de Contact

  • Adresse: Muratpaşa Mh. Siteler Cad. No:14/B Bayrampaşa/İstanbul
  • Téléphone: 0212 567 9152 - 565 1181

  • Fax: 0212 565 1188
  • E-mail: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Copyright © 2022 Tous Les Droits Sont Réservés. Eksel Yangın ve Güvenlik Sistemleri
Création de Sites Web : Akademi Grafik